Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ennyi volt: Hunter nem szervezi újjá a Chimairát

0610markMiután másodszor is egyedül maradt, Mark Hunter énekes meghozta az egyetlen döntést, amelyet ebben a szituációban valószínűleg meghozhatott: tizenhat év után hivatalosan is felfüggesztette a Chimaira tevékenységét.

„Tizenöt teljes gázzal nyomott, brutális év után a Chimairának vége. Mindenkinek köszönöm, aki bármilyen formában támogatta a zenekart: a csapat tagjainak, a rajongóknak, akik szívüket és lelküket tették bele ebbe a projektbe. Sokat elértünk, sokat véreztünk. És kurva jó volt”, áll az énekes közleményében. A döntés azután született, hogy a héten a teljes hangszeres szekció otthagyta Huntert, ráadásul már másodszorra fordult elő ilyen a frontemberrel, akinek 2011-ben gyakorlatilag már egyszer a nulláról kellett újjáépítenie a bandát teljesen friss felállással. Folytatás tehát ezen a néven már biztosan nem várható, Mark további tervei egyelőre nem ismertek.

Az ohiói Chimaira 1998-ban alakult, debütáló lemezük 2001-ben jött ki Pass Out Of Existence címmel. Ezt később még hat további album követte, amelyek közül a 2003-as The Impossibility Of Reason bizonyult a legsikeresebbnek, ebből csak az Egyesült Államokban több mint 200 ezer példány kelt el. A karrier utolsó lemeze tavaly jött ki Crown Of Phantoms címmel.

 

Hozzászólások 

 
#1 Carrast 2014-09-05 12:57
talán lesz újra Daath? :D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.