Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Másodszor is elfogyott a Chimaira Mark Hunter mellől

0903chimMark Hunter, a Chimaira énekese aligha lehet egyszerű figura: a frontember körülről pár éve egyszer már elfogyott a teljes zenekar, most pedig ismét megtörtént a sajátos esemény. Hogy innentől miként akarja továbbvinni a bandát Mark, azt egyelőre valószínűleg ő sem tudja...

Tegnap még csak Emil Werstler gitáros távozásáról szóltak a hírek, ma azonban a The PRP nevű weboldalon, exkluzív jelleggel bejelentett dobbantását az amerikai Chimairából Matt Szlachta gitáros, Sean Zatorsky billentyűs, Jeremy Creamer basszer és Austin D'Amond dobos. „Az aktuális események fényében a zenekar tagjai úgy döntöttek, távoznak a Chimairából", áll a zenészek közleményében. „Nagy ugródeszka volt ez számunkra, és egyben óriási megtiszteltetést is jelentett élőben játszani ezeket a nótákat, és megfelelni egy hihetetlen örökségnek. Egyszersmind nagyszerű lehetőségként is tekintettünk a dologra, hiszen folytathattuk a zenélést, amikor a zenekaraink feloszlottak vagy szünetre mentek."

A közlemény szövegezése alapján a srácok továbbra is együtt akarnak maradni, vagyis nem kizárt, hogy formálódik a háttérben a Dååth újjáalakulása, hiszen Werstler, Zatorsky és Creamer korábban egyaránt itt zenélt. Azt egyelőre nem tudjuk, mihez kezd most Mark Hunter, aki 2011-ben körülbelül ugyanígy maradt egyedül, de egyelőre nem kötnénk fogadásokat arra, hogy a tavalyi Crown Of Phantomsnak lesz folytatása...

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.