Shock!

március 25.
szerda
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A Budapest Parkba tér vissza nyáron a Skillet

A Budapest Parkba tér vissza az amerikai Skillet, ahol a legújabb, Revolution címet viselő lemezüket mutatják be. A zenekar 2023-ban koncertezett utoljára a Barba Negrában.

0217_skillet

A Skillet igazi sikertörténet: az 1996-ban alakult zenekar eddig 12 nagylemezt adott ki, közülük kettőt Grammy-díjra is jelöltek, emellett kettő kiérdemelte a platina és a dupla platina státuszt, kettő albumuk pedig bearanyozódott. Dalaik Marvel-filmekben, a WWE és az NFL promói során is felcsendültek. A memphisi keresztény hard rock zenekar keményen meg is küzd a sikerért, hiszen a szinte folyamatos dalírás mellett rengeteget vannak úton: a Songkick 2010-es listája alapján kiérdemelték az öt legkeményebben dolgozó banda egyikének címét is. Ennek is köszönhetjük, hogy a John Cooper, Korey Cooper, Jen Ledger és Seth Morrison alkotta banda többször eljutott hazánkba, minden alkalommal emlékezetes show-t adva.

Legutóbb 2023-ban, Dominion című lemezükkel jártak a Barba Negrában. Most pedig a tavaly novemberben megjelent Revolution dalait mutatják be a magyar közönségnek, ráadásul eddigi legnagyobb önálló hazai koncertjükön, a Budapest Parkban, június 10-én a Live Nation szervezésében.

A koncertre a jegyvásárlás elsőként a regisztrált Live Nation tagok számára lesz elérhető február 19-én, 10 órától. A teljes körű jegyértékesítés február 21-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu, a www.funcode.hu és a www.budapestpark.hu oldalakon.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.