Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Walking With Kings: új banda az időmilliomos Rich Wardtól

Rich Ward gitáros az a típus, akinek legalább 48 órából áll egy napja: az atlantai riffmesternek a jelek szerint nem elég a Fozzy, a Stuck Mojo és az Adrenaline Mob, ugyanis decemberben megjelenik negyedik aktuális bandája, a Walking With Kings első nagylemeze is. A csapat dobosa a Stuck Mojo és a Fozzy ütőse, Frank Fontsere.

A Walking With Kings tagjai Rich és Frank mellett Terry Chism énekes/billentyűs és Simon Farmery basszusgitáros. Az eredeti basszer egyébként a fozzys Sean Delson volt, de őt októberben lecserélték. A decemberben esedékes első nagylemez tizenegy dalában ugyanakkor még Sean játéka hallható. Brancson kívülinek amúgy Farmery sem tekinthető, hiszen egyszer-egyszer ő is beugrott már a Fozzyba kisegíteni. A tagok kiemelik: Ward és Chism által jegyzett szerzeményeik abszolút pozitív üzeneteket hordoznak.

A Leap Of Faith dal videója alább meg is tekinthető.

 

Hozzászólások 

 
+1 #1 Kiss Gábor (Shock!) 2011-11-06 14:55
Hitgyüli-metal! :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.