Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Új dalt jelentetett meg a Trivium

The Sin And The Sentence címmel új dalt mutatott be a Trivium. A zenekarnak ez az első felvétele az új dobossal, a tavaly év végén leigazolt Alex Benttel.

0801trivium

Csak úgy a semmiből friss dallal jelentkezett a Trivium. A tavaly Budapesten is fellépett csapat új szerzeményének címe The Sin And The Sentence, és ez az első daluk, amelyben már Alex Bent játszik. Az ütős – a csapat sokadik ritmusfelelőse – korábban a Battlecrossban és a Decrepit Birthben dobolt, illetve a Testament beugrósaként is játszott pár turnén, amikor Gene Hoglan épp nem ért rá, a Triviumban pedig Paul Wandtkét váltotta.

Matt Heafyék legutóbbi nagylemeze a 2015-ös Silence In The Snow volt.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+12 #1 valarmorgulisz 2017-08-01 12:30
Ez nagyon rendben van. Jobban rendben van, mint az előzőből bármi. Ascendancy, Shogun és pici SitS íz. Várós
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.