Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Tom és James az elmúlt év minden pillanatát annak szentelte, hogy a lehető legkerekebb produkció készüljön el”

Október 13-án új albummal jelentkezett a Nitrate. A brit melodikus rockerek a Frontiershez igazoltak.

0802nitrate

Ötödik albumát hozta ki pénteken a brit Nitrate. A Feel The Heaten Nick Hogg basszer/főnök, Alexander Strandell énekes, Tom Martin gitáros, James Martin billentyűs, Alex Cooper dobos és Richard Jacques gitáros mellett vendégként felbukkan Paul Laine (Danger Danger/The Defiants) és Issa is. „Sosem előzte még meg ilyen izgalom a Nitrate háza táján egy új lemez megjelenését, mint most – mondja Hogg. – Esküszöm, hogy ez a valaha készített legjobb nagylemezünk, Tom és James az elmúlt egy év minden pillanatát annak szentelte, hogy a lehető legkerekebb produkció készüljön el."

nitrate_cA dallista az alábbi:

01. Feel The Heat
02. All The Right Moves
03. Wild In The City
04. Needs A Little Love
05. One Kiss (To Save My Heart) (featuring Issa)
06. Live Fast, Die Young
07. Haven't Got Time For Heartache
08. Satellite
09. Strike Like A Hurricane
10. Big Time
11. Stay

A megjelenés alkalmából most a Feel The Heat klipjét lehet megtekinteni. A Nitrate legutóbbi nagylemeze, a Renegade 2021-ben jelent meg.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.