Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Több mint egy évtized után új dallal jelentkezett a Masterplan

Új dallal jelentkezett a Masterplan. A zenekar több mint egy évtizednyi szünet után aktivizálja magát ismét.

0127masterplan

Friss szerzeménnyel jelentkezett a Masterplan. A Rise Again az első friss dal a zenekartól a 2013-as Novum Initum album óta, és februártól a csapat a Firewinddel járja majd körbe Európa klubjait. „Majdnem tíz-tizenegy évnyi csend után készen állunk rá, hogy ismét berobbanjunk a heavy metal színtérre – mondja Roland Grapow. – Hiányzott már a közönség, hiányoztak az új érzések, ez a szám pedig arról szól, hogyan éreztük magunkat az utóbbi időben. A világban minden nagyon gyorsan változik, így néha rendkívül bonyolult megérteni, hová tartozol: minden jel szerint tehetséges és sikerre méltó vagy, mégis kétségbe vonod önmagad. Ez azonban nagy hiba. A Masterplan stílusához méltó módon megpróbálunk pozitívak lenni, erre fut ki a kreativitásunk. Inspirálni szeretnénk a rajongóinkat, hogy találják meg a megfelelő erőt, és felül tudjanak emelkedni az élet kihívásain. A Rise Again a remény, az élet és a szebb jövő dala: mint amikor a főnix is felszáll a hamvaiból.”

A csapat felállásában Grapow mellett Rick Altzi énekest, Axel Mackenrott billentyűst, Jari Kainulainen basszert és Kevin Kott dobost találjuk.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.