Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

The Grey: a második szám az új Dynazty-lemezről

Hatodik lemezével jelentkezik szeptember 28-án a svéd Dynazty. A Firesignról máris meghallgatható a második dal, amely a The Grey címet viseli.

0802dynazty

dynazty_cSzeptember végén hozza ki az AFM-nél új albumát a dallamos hard rockban utazó, svéd Dynazty, akiknél az Amaranthe frontembere, Nils Molin is énekel. A lemez a Firesign címet viseli, és két évvel követi a sorban a legutóbbi Titanic Mass albumot.

A dallista az alábbi:

01. Breathe With Me
02. The Grey
03. In The Arms Of A Devil
04. My Darkest Hour
05. Ascension
06. Firesign
07. Closing Doors
08. Follow Me
09. Let Me Dream Forever
10. Starfall
11. The Light Inside The Tunnel

A csapat egyértelműen legismertebb tagja Nils Molin, aki tavaly nyár óta az Amaranthe sorait is erősíti Jake E. helyén. Az első single Breathe With Me címmel már ismert, most a The Grey is meghallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.