Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

The God Slayer címmel jelenik meg az új Otep

The God Slayer címmel jelenik meg szeptember 15-én az Otep új albuma. A lemezről már két dal is meghallgatható.

0815otep

A Cleopatra kiadónál érkezik jövő hónapban az Otep új lemeze, az Ostracized. Az anyag öt éve óta az első a csapattól, hiszen a 2018-as Kult 45 óta nem hoztak ki friss soralbumot: az új mű egyaránt rejt saját dalokat, illetve feldolgozásokat.

otep_cA lemez dallistája az alábbi:

01. My Violent Appetites
02. Ostracized
03. Good 4 U
04. Exit Wounds
05. You Should See Me In A Crown
06. The Way I Am
07. California Girls
08. Pet
09. Territorial Pissings
10. Star Shopping
11. Purity
12. God Slayer

Billie Eilish You Should See Me In A Crownjának feldolgozását már korábban bemutatta a zenekar, most az Ostracizedhoz készítettek videót.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.