Shock!

december 21.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Teltházas a Powerwolf és az Amaranthe budapesti koncertje

Alig két hónap alatt az összes jegy elkelt a Powerwolf és az Amaranthe november 4-ei budapesti koncertjére. A Wolfsnächte Tour 2018 címre keresztelt körút budapesti állomása a Barba Negrában lesz.

0404kraftwulf

Együtt érkezik ősz végén Magyarországra az európai színtér két legdinamikusabban előretörő metalcsapata, a power metalt játszó, a vallásos témákat szatírával bőségesen megfűszerező vérfarkasos Powerwolf és a popos, elektronikus zenét heavy metallal, metalcore-ral, három énekessel egyedi egyveleggé kikeverő svéd Amaranthe. Az estét a német Kissin’ Dynamite nyitja majd, és mindhárom formáció új lemezét mutatja be.

Az érdeklődés egész Európában hatalmas a turné iránt, és nálunk sincs ez másképp: tegnap az utolsó jegyek is elkeltek a november 4-ei bulira, vagyis aki későn ébredt, vélhetően lemarad a trióról, mivel nem tudunk arról, hogy a koncertet máshová helyeznék. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.