Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Szeptember elején ismét Budapesten lép fel a Nile

Szeptember 3-án ismét Budapesten koncertezik a világ egyik legbrutálisabb és egyben egyik legizgalmasabb death metal zenekara, a floridai Nile. Karl Sanderséket ráadásul több kiváló vendégzenekar is elkíséri: az egyik a kosztümös death metalban utazó Ex Deo, a másik a Svart Crown lesz, de további fellépők is várhatók.

A Nile abból a szempontból is megbízható, hogy gyakran jönnek hozzánk: a csapat legutóbb tavaly novemberben lépett fel Budapesten a Kreatorrel, a Morbid Angellel és a Fueled By Fire-rel, szeptember 3-án pedig ismét a fővárosban játszanak. Ezúttal azonban ismét ők lesznek a főattrakció, a támogatás pedig a kanadai Ex Deótól és a francia Svart Crowntól érkezik majd, illetve további vendégek bejelentésére is lehet méf számítani.

A Nile elsősorban még mindig a tavalyi At The Gate Of Sethu lemezt mutatja be a körúton. A koncert helyszíne a Club 202 lesz, további részletek hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.