Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Spike: új lemez Luke Morley-val, decemberben budapesti koncert

Wardour Street címmel jövőre új albummal jelentkezik Spike, a The Quireboys egykori énekese. A zenész december elején Budapesten is fellép a The Dead Daisies vendégeként.

1123spike

Jövőre új albumot jelentet meg Spike. A The Quireboys volt énekese a Thunder gitárosával, Luke Morley-val készíti el a Wardour Street című lemezt, és Morley a jövő évi koncerteken is csatlakozik majd hozzá. Spike eredetileg a Quireboys másik alapítójával, Guy Bailey-vel akart ráfordulni az anyagra, ő azonban idén tavasszal elhalálozott. Jeeze Louise címmel máris meghallgatható az első dal a lemezről.

Spike december 3-án, karrierje során először Budapesten is fellép, méghozzá a The Dead Daisies vendégeként. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#1 ma 2023-11-24 11:40
Ha ilyen lesz a teljes lemez nem lesz az rossz. Az első albumon is elfért volna.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.