Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Spike: új lemez Luke Morley-val, decemberben budapesti koncert

Wardour Street címmel jövőre új albummal jelentkezik Spike, a The Quireboys egykori énekese. A zenész december elején Budapesten is fellép a The Dead Daisies vendégeként.

1123spike

Jövőre új albumot jelentet meg Spike. A The Quireboys volt énekese a Thunder gitárosával, Luke Morley-val készíti el a Wardour Street című lemezt, és Morley a jövő évi koncerteken is csatlakozik majd hozzá. Spike eredetileg a Quireboys másik alapítójával, Guy Bailey-vel akart ráfordulni az anyagra, ő azonban idén tavasszal elhalálozott. Jeeze Louise címmel máris meghallgatható az első dal a lemezről.

Spike december 3-án, karrierje során először Budapesten is fellép, méghozzá a The Dead Daisies vendégeként. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#1 ma 2023-11-24 11:40
Ha ilyen lesz a teljes lemez nem lesz az rossz. Az első albumon is elfért volna.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.