Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Simán csak írtunk egy rohadt súlyos lemezt”

Március 6-án jelenik meg a Temple Of Void új albuma. A The Crawl a detroiti death/doomsterek ötödik nagylemeze lesz a sorban.

0119tov

A Relapse-nél jelenik meg a Temple Of Void új nagylemeze, a 2022-es Summoning The Slayer folytatása. A Kurt Ballou segítségével rögzített album Alex Awn gitáros szerint némiképp más lesz a korábbiaknál. „Ezúttal nem éreztem úgy, hogy mindenáron muszáj az identitásunk részeként meglengetnünk a death-doom zászlót – mondja. – A death/doom stílusként megadta a fogódzót, amikor elkezdtük ezt az egészet, mindig is hivatkozási alapnak és mércének számított nálunk, ugyanakkor mindig is a saját csavarunkkal szerettük volna tálalni. A lemezeink nagyrészt épp a nem templeofvoid_cdeath/doomos hatások miatt lesznek Temple Of Void-albumok. Most, az ötödik lemeznél egyszer sem tettük fel magunknak a kérdést, hogy elég death metal vagy doom metal rejlik-e a zenében, simán csak írtunk egy rohadt súlyos lemezt, mondván, ahogy esik, úgy puffan."

A lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Poison Icon
02. Godless Cynic
03. The Crawl
04. A Dead Issue
05. Thy Mountain Eternal
06. Soulburn
07. The Twin Stranger

A címadó szerzemény máris meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.