Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Rock In Rio: a világ két legnagyobb metal bandája már bejelentkezett

A Metallica és az Iron Maiden is fellép a jövő évi Rock In Rio fesztiválon, vagyis már most kijelenthető, hogy a brazil megarendezvény ismét a legnagyobbakat csábítja Rio de Janeiróba jövő szeptemberben. A fesztiválra október 23-ától lehet jegyeket vásárolni.

Eddig még csak a Sepultura fellépése volt biztos a jövő évi Rock In Rión, amely két ütemben fut majd le Rióban: az első etapra szeptember 13-15., a másodikra szeptember 19-22. között kerül sor. A Metallica a szeptember 19-ei nap headlinere lesz, az Iron Maiden fellépésének napja viszont egyelőre még kérdéses.

Mindkét banda komoly Rock In Rio múltra tekinthet vissza, vagyis a helyszín egyikük számára sem lesz új. A Maiden már az első, 1985-ös nagy eseményen is ott volt, a Queen mellett ők számítottak a fesztivál fő húzónevének.

 

Hozzászólások 

 
#1 Kristof15 2012-10-17 17:17
dejó... legalább majd streamen lehet jó koncerteket nézni :D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.