Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Quake: új dal Joe Perrytől, a mikrofonnál Gary Cherone

Új single-t mutatott be Joe Perry. Az Aerosmith gitárosának friss szerzeményében Gary Cherone, az Extreme frontembere énekel.

1110joeperry

Új szólózenekarral indul turnéra jövőre Joe Perry, amelyben nemcsak kollégáját, az Aerosmith másik gitárosát, Brad Whitfordot, hanem az Extreme énekesét, Gary Cherone-t is ott találjuk. Noha mindez még odébb van, Joe máris bemutatott egy friss szerzeményt Quake címmel, amelyben már Garyt hallhatjuk. Maga a szám egyébként ebben a formában kizárólag Joe aktuális lemeze, a Sweetzerland Manifesto hamarosan megjelenő vinyl kiadásán kap majd helyet.

A szám videója alább máris megtekinthető, a felvétel idén januárban készült a Los Angeles-i Roxy Theatre-ben.

 

Hozzászólások 

 
#1 Tuonela 2018-11-10 17:08
Ez a dal szerintem sokkal jobb lett, mint bármi a Sweetzerland Manifesto alapverziójáról , kár, hogy csak a vinylen lesz rajta.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.