Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Party In My Head: új dal Peter Tägtgren Painjétől

Pár hete a Rolling Stones egyik legismertebb szerzeményét dolgozta fel a Pain. Peter Tägtgren csapata most egy új, saját dallal jelentkezett.

pain_k2017_03

Utoljára 2016-ban, Coming Home címmel adott ki új lemezt a Pain. Peter Tägtgren zenekara nemrég friss klipszámmal tért vissza, ez azonban nem saját szerzemény volt, hanem a Rolling Stones 1969-es Gimme Shelter alapklasszikusának feldolgozása. „Évek óta mocorgott bennem a gondolat, hogy fel kellene dolgoznom ezt a dalt, most pedig tökéletesnek tűnt az időzítés – mondja Peter. – Ez a dal épp olyan fontosnak tűnik most, mint amikor ötvenkét évvel ezelőtt először megjelent.”

Tägtgren jelenleg elvileg mind a Painnel, mind a Hypocrisyvel friss zenéken dolgozik. Ennek ékes bizonyítéka, hogy a Stones-feldolgozást most egy új, ezúttal már saját szerzemény követi a sorban Party In My Head címmel.

 

Hozzászólások 

 
#1 Kormorán 2021-06-12 17:37
KURVAJÓ KIS DAL :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.