Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Nem éreztem úgy, hogy mindenáron muszáj meglengetnünk a death-doom zászlót”

Március 6-án jelent meg a Temple Of Void új albuma. A The Crawl a detroiti death/doomsterek ötödik nagylemeze a sorban, és most végighallgatható.

0119tov

A Relapse-nél jelent meg a Temple Of Void új nagylemeze, a 2022-es Summoning The Slayer folytatása. A Kurt Ballou segítségével rögzített album Alex Awn gitáros szerint némiképp más lesz a korábbiaknál. „Ezúttal nem éreztem úgy, hogy mindenáron muszáj az identitásunk részeként meglengetnünk a death-doom zászlót – mondja. – A death/doom stílusként megadta a fogódzót, amikor elkezdtük ezt az egészet, mindig is hivatkozási alapnak és mércének számított nálunk, ugyanakkor mindig is a saját csavarunkkal szerettük volna tálalni. A lemezeink nagyrészt épp a nem templeofvoid_cdeath/doomos hatások miatt lesznek Temple Of Void-albumok. Most, az ötödik lemeznél egyszer sem tettük fel magunknak a kérdést, hogy elég death metal vagy doom metal rejlik-e a zenében, simán csak írtunk egy rohadt súlyos lemezt, mondván, ahogy esik, úgy puffan."

A lemezre az alábbi dalok kerültek fel:

01. Poison Icon
02. Godless Cynic
03. The Crawl
04. A Dead Issue
05. Thy Mountain Eternal
06. Soulburn
07. The Twin Stranger

A lemez a megjelenés alkalmából most teljes egészében meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.