Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Mindannyian egyformán imádjuk az aranykor death metalját”

Living Gate néven fut az a projekt, amelyben a YOB, az Oathbreaker és a Wiegedood tagjait is ott találjuk. Az első EP első előzetes dala máris meghallgatható.

0505livinggate

livinggate_cA Relapse-nél debütál június 12-én megjelenő Deathlust EP-jével a Living Gate zenekar, amelynek tagjai Aaron Rieseberg basszusgitáros (YOB), Lennart Bossu gitáros (Oathbreaker, Amenra), Wim Coppers dobos (Oathbreaker, Wiegedood) és Levy Seynaeve gitáros/énekes (Amenra, Wiegedood). „Mindannyian egyformán imádjuk az aranykor death metalját, így vált belőlünk zenekar", mondják. „Boldogok vagyunk, hogy otthonra leltünk a Relapse-nél, mert az itt dolgozók ugyanígy szeretik ezt a stílust, és nagyon keményen dolgoztak annak érdekében, hogy az EP megkapja azt a törődést és figyelmet, amit megérdemel. És ugyan soha nem játszottuk eddig közösen, egy helyiségben ezeket a dalokat, kurvára várjuk, hogy egyszer élőben is megszólaltathassuk őket!"

A minialbumra az alábbi dalok kerülnek fel:

01. The Delusion Of Consciousness
02. Roped
03. Deathlust
04. Heaven Ablaze
05. Living Gate

A Heaven Ablaze című dal máris meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.