Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Már év végére össze akar rakni valami újat a Killswitch Engage

0319jesseKönnyen lehet, hogy előbb megjelenik a Killswitch Engage következő kiadványa, mint azt bárki várná. Jesse Leach énekes szerint a csapat már az év végére össze akar rakni valamit.

„A dél-amerikai turné után jön egy kis pihenő, amikor megkezdjük a demózást és a dalszerzést”, mondta a Wikimetalnak a tavalyi Disarm The Descent albumra visszatért eredeti frontember még nyár végén. „Nagyon várjuk, hogy új zenével jelentkezzünk, és remélhetőleg év végéig lesz is ehhez némi anyagunk. Meglátjuk, mi történik, de az biztos, hogy rápörögtünk a dologra.”

Mivel Jesse nem nagylemezt emleget elsősorban, ez a bizonyos új anyag akár egy EP vagy valami speciális kiadvány is lehet – ki fog derülni…

 

Hozzászólások 

 
+6 #1 Vanishpower 2014-09-28 21:31
Jeeeee! :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.