Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Let Us Prey: új power/thrash-zenekar Ross The Boss énekesével

Az M-Theory Audio kiadónál jelenik meg a Let Us Prey zenekar első nagylemeze. A csapattól máris meghallgatható egy dal.

0206letuspray

Nyáron, Virtues Of The Vicious címmel érkezik a bostoni Let Us Prey első nagylemeze. A sötét, de dallamos power/thrashben utazó banda frontembere Marc Lopes, akit leginkább a Manowar ex-gitárosa, Ross „The Boss” Friedman szólócsapatából lehet ismerni, fő szerzőtársa pedig Jon Morency gitáros. A zenekar eddig egy EP-t jelentetett meg, a 2016-os The Saint Of Killerst, a lemezt pedig Pete Rutcho (Revocation, Havok, Bury Your Dead) és Nick Bellmore (Hatebreed, Toxic Holocaust, Five Finger Death Punch) producer/hangmérnökök segítségével rögzítették.

Az album majdani nyitódala, az Above The Vaulted Sky máris meghallgatható, további információk hamarosan.

 

Hozzászólások 

 
#1 Scarecrow 2020-02-06 13:32
Brutál hangja van ennek a Lopes-nek. A Meliah Rage 2014-es Warrior lemezén is bírtam már a csávót.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.