Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Javul a rákkal harcoló Jon Lord állapota

Újévi üzenete szerint jobban van Jon Lord, aki tavaly nyáron jelentette be, hogy szervezetében rákos daganatot találtak. A Deep Purple egykori legendás billentyűse a következő időszakra további híreket ígér állapotáról.

„Boldog új évet mindnyájatoknak", írja köszöntőjében Jon Lord. „Nagyon köszönöm a csodálatos, kedves és inspiráló üzeneteket, amiket e nehéz hónapokban kaptam tőletek. Hihetetlenül feltöltődöm az elolvasásuk által, és ez a jövőben is így lesz. Jól érzem magam, és a következő hetekben további hírekkel térek majd vissza."

A 2011-es paksi Gastroblues fesztiválon is fellépett Lord tavaly június 9-én ünnepelte 70. születésnapját, két hónappal ezt követően tette közzé a hírt súlyos betegségéről. Pontosan nem tudni, milyen típusú rákkal kezelik minden idők talán leghatalmasabb rockbillentyűsét, de Jon a honlapján közzétett első nyilatkozatban azt írta, remélhetőleg jövő évben teljesen felépülve térhet majd vissza a koncertezéshez.

Jon játékát legutóbb a Tony Iommi és Ian Gillan fémjelezte jótékonysági Whocares projekt tavalyi EP-jén lehetett hallani.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.