Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Interstate 80: közös dalban Tom Morello és Slash

Pénteken új EP-vel jelentkezett Tom Morello. A Rage Against The Machine gitárosától most megtekinthető az Interstate 80 című dal videója, amelyben Slash is vendégszerepel.

1103tommorello

Comandante címmel jelentette meg új minialbumát október 30-án Tom Morello, a Rage Against The Machine és az Audioslave gitárosa. Az EP-re a Jimi Hendrix-féle Voodoo Child mellett a Slash vendégszereplésével színesített Interstate 80, az Eddie Van Halen emlékére rögzített Secretariat, illetve a Suburban Guerrilla és a Cato Stedman & Neptune Frost című dalok kerültek fel. A Slash-féle dal videója alább megtekinthető.

A Rage Against The Machine évek hosszas szünete után idén újra turnézni kezdett volna, a világjárvány miatt azonban kénytelenek voltak elhalasztani a koncerteket. A jelenlegi ütemterv szerint jövő júniusban indulnak ismét útnak, és egész nyáron turnéznának Észak-Amerikában.

 

Hozzászólások 

 
#1 nikfisz 2020-11-03 16:45
Fasza!...Mondjuk valami profi énekessel még jobb lenne.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.