Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Imádom a súlyos, erőteljes muzsikát, de szeretnék mindenféle hangzást összeötvözni”

Step Into The Plague címmel jelent meg a Baron Carta nevű projekt első albuma. A formáció tagjai Jono Bacon (Severed Fifth), Ralf Scheepers (Primal Fear, Gamma Ray) és Morten Gade Sørensen (Pyramaze, Anubis Gate).

0201baroncarta

Jacob Hansen produceri-hangmérnöki felügyelete mellett készült el a Baron Carta nevű formáció első nagylemeze, amelyet olyan bandák híveinek ajánlanak a készítők, mint az Iron Maiden, a Megadeth, a Slayer vagy a Nevermore. A csapat legismertebb tagja egyértelműen Ralf Scheepers énekes (Primal Fear), a fő dalszerző azonban Jono Bacon gitáros. „Imádom a súlyos, erőteljes muzsikát, de szeretnék mindenféle hangzást összeötvözni ahelyett, hogy beszorítanám magam a thrash, a heavy metal, a death metal vagy bármi skatulyájába”, mondja a főnök.

A Devil To Send szöveges videója alább máris meghallgatható, de a teljes lemez ingyen beszerezhető itt. A Baron Carta rövid albumokban, de gyakori megjelenésekben gondolkodik a jövőre nézve.

Ralfhoz kapcsolódó hír, hogy a Primal Fear márciusra tervezett budapesti fellépése ismét új dátumot kapott.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.