Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Hat év után új dallal tért vissza a Wig Wam

Új dallal tért vissza a színre a Wig Wam. A norvég hard rockerek évek óta inaktívak voltak.

1028wigwam

2014-ben széledt szét a norvég Wig Wam, akik előtte tizenhárom éven át zenéltek, és a 2005-ös Eurovíziós Dalfesztiválon való részvételüknek köszönhetően egy idei szélesebb nyilvánosságban is pörgött a nevük. Åge Sten Nilsen énekes, Trond Holter gitáros, Bernt Jansen basszer és Øystein Andersen dobos most egy új dallal tértek vissza a színre, amelyet hamarosan remélhetőleg teljes nagylemez is követhet. Albumot utoljára 2012-ben hoztak ki Wall Street címmel.

 

Hozzászólások 

 
#1 bogar 2020-10-28 13:34
Soha nem követtem ezt a zenekart, de ez a dal üdítően jó lett. Asszem rápróbálok még másra is tőlük.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.