Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez a mostani a legtehetségesebb zenészekből álló csapat, amellyel valaha is dolgoztam”

Április 15-én jelenik meg a Napalm kiadónál az amerikai Otep hetedik stúdióalbuma, a Generation Doom. Otep Shamaya szerint a lemez az egyik legjobb lesz a 2000-ben alakult banda diszkográfiájában, és ennek igazolására most megérkezett a Zero című dal klipje is.

0219otep

„Ez a mostani a legtehetségesebb zenészekből álló csapat, amellyel valaha is dolgoztam. Igazi család vagyunk, ők a fegyvertársaim", mondja a zenekar jelenlegi felállásáról Otep Shamaya énekesnő, a formáció arca és ideológusa. A producer az egyik legavatottabb kezű rock/metal stúdiós szakember, Howard Benson volt.

0219otepcA dallista az alábbi:

01. Zero
02. Feeding Frenzy
03. Lords Of War
04. Royals (Lorde-feldolgozás)
05. In Cold Blood
06. Down
07. God Is A Gun
08. Equal Rights, Equal Lefts
09. No Color
10. Lie
11. Generation Doom
12. On The Shore

A lemezről a már ismert Lords Of War után most a Zero című dal is meghallgatható.

 

Hozzászólások 

 
+3 #1 NOLA 2016-03-08 11:40
Most már az ilyet is klipnek hívják...? :-(
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.