Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Ez a lemez lesz a mi Back In Blackünk!”

Up The Dosage címmel jelenik meg január 20-án a Nashville Pussy új albuma a Steamhammer/SPV gondozásában. A zenekar – természetesen – eddigi legjobb sorlemezét ígéri a hosszú szünet után.

A négyesfogat szerint az anyag ott veszi fel a fonalat, ahol azt a 2009-es From Hell Left To Texasnál letették, és a közel ötéves lemezínség – amelynek során azért végig koncerteztek, többek között végre Magyarországra is eljutottak – jó hatást gyakorolt Blaine Cartwright énekes/gitáros és Ruyter Suys gitáros kreativitására. Az albumra tizenhárom új szerzemény és két bónusztéma kerül fel a megszokott mocskos rock’n’roll stílusban. „Egyetlen korábbi Nashville Pussy lemez sem sikerült ilyen változatosan és emellett egyszerre ennyire konzisztensen”, mondja az anyagról Cartwright. „Minden még jobban és nagyszabásúbban szól, de emellett végig nyers és autentikus. Ez a lemez lesz a mi Back In Blackünk!”

Kíváncsian várjuk…

 

Hozzászólások 

 
+5 #1 Khold 2013-11-23 21:36
Uh-huh... az előtérben levő csajt tolnám, mint... tolnám a farát, mint disznó a darát O.O
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.