Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Extrinsic: új élő videó az Omega Diatribe-tól

A globális méretű rendkívüli helyzetet generáló koronavírus miatt többek között a budapesti Omega Diatribe turnéja is ment a levesbe. A zenekar így most egy élő videóval jelentkezett.

0304_omega_diatribe

A tavalyi Penultimate Fall Európa-turnén rögzítette új videója anyagát az Omega Diatribe. Az eredetileg a banda második albumán szerepelt Extrinsic dal tehát most Lucsányi Milán hangjával, valamint Szpuszenik Richárd dobjátékával is végigélvezhető, a hanganyagot pedig tavaly vették fel az Akvárium Klubban.

A zenekar jelenleg őszre tervezi egyelőre cím nélküli új lemeze megjelenését, amit ezúttal a neves svéd producerrel, Jens Bogrennel készítenek. Azt viszont nem tudni egyelőre, hogy a járvány okozta korlátozások mennyiben érintik ezt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.