Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Esküszöm, hogy ez a valaha készített legjobb nagylemezünk”

Október 13-án új albummal jelentkezik a Nitrate. A brit melodikus rockerek a Frontiershez igazoltak.

0802nitrate

Ötödik albumát hozza ki ősszel a brit Nitrate. A Feel The Heaten Nick Hogg basszer/főnök, Alexander Strandell énekes, Tom Martin gitáros, James Martin billentyűs, Alex Cooper dobos és Richard Jacques gitáros mellett bendégként felbukkan Paul Laine (Danger Danger/The Defiants) és Issa is. „Sosem előzte még meg ilyen izgalom a Nitrate háza táján egy új lemez megjelenését, mint most – mondja Hogg. – Esküszöm, hogy ez a valaha készített legjobb nagylemezünk, Tom és James az elmúlt egy év minden pillanatát annak szentelte, hogy a lehető legkerekebb produkció készüljön el."

nitrate_cA dallista az alábbi:

01. Feel The Heat
02. All The Right Moves
03. Wild In The City
04. Needs A Little Love
05. One Kiss (To Save My Heart) (featuring Issa)
06. Live Fast, Die Young
07. Haven't Got Time For Heartache
08. Satellite
09. Strike Like A Hurricane
10. Big Time
11. Stay

A Wild In The City máris meghallgatható. A Nitrate legutóbbi nagylemeze, a Renegade 2021-ben jelent meg.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 ma 2023-08-02 19:38
Ez nem csak a negyedik albumuk lesz? Egyébként az első kettő tényleg jó, a harmadik kicsit sápadtabb. Negyedik megjelentről nem tudok.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.