Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Elkészült a Molto zenekar új albuma

Megjelent a debreceni Molto zenekar (egykori Szeg-, Necropsia-, Beholder-tagok új csapata) új lemeze Kontroll címmel. Az album kilenc friss dalt tartalmaz, elérhető a digitális áruházak kínálatában (YouTube Music, Google Play, Deezer, Spotify, Apple Music, iTunes, Amazon, Tidal).

0305_molto
Az albumról elsőként a Szellem című dal debütált videó formájában, február 20-án a csapat YouTube csatornáján. A videóban Garay Nagy Tamás Prima Primissima díjas színművész szerepel, a dal és a videó a csapat közlése szerint fontos társadalmi mondanivalót közvetít.

Tracklista:

01. Megtört álom
02. Szellem
03. Nincs tovább
04. Elvonás
05. Kontroll
06. Ébredj démon
07. Felébredtem
08. Kilenc
09. Domináns férgek

Tavaszi koncertek:
2020.03.13. Győr (Bridge) – a Nemzeti Hang vendégeként
2020.03.20. Debrecen (Kaptár) - a Nemzeti Hang vendégeként
2020.04.04. Szeged (VRK) - a Nemzeti Hang vendégeként
2020.04.30. Debrecen (Roncsbár) – a Pit of Saron és a Sleepless társaságában

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.