Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Duóban rögzítette második lemezét a Pilgrim

0220pilgrimcII: Void Worship lesz a címe a Rhode Island-i doomster Pilgrim második nagylemezének. Az anyag a Metal Blade-nél jön ki március 28-án, és a The Paladin című dal máris meghallgatható róla.

Misery Wizard címmel jelent meg két évvel ezelőtt az amerikai Pilgrim bemutatkozó albuma, amelynek most a folytatását is elkészítették. Az első anyaghoz képest komoly változás, hogy a bandából eltűnt Count Elric the Soothsayer basszusgitáros, vagyis a formáció duóként rögzítette a II: Void Worshipet: a dobos továbbra is Krolg Splinterfist, Slayer of Men, a The Wizard művésznéven futó énekes/gitáros pedig a basszustémákat is magára vállalta a stúdióban.


A dallista az alábbi:

01. Master's Chamber
02. The Paladin
03. Arcane Sanctum
04. In The Process Of Evil
05. Void Of Worship
06. Dwarven March
07. Away From Here

A The Paladin dal alább már meghallgatható, és mivel a csapat márciustól turnézik az Egyesült Államokban, addigra nyilván egy főállású basszert is beújítanak.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+1 #1 mstn 2014-02-20 11:25
Jon Rossi!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.