Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Down: közösen nyomták a Bury Me In Smoke-ot a Sepulturával

0418downA Sepultura háromnegyede is csatlakozott a Downhoz a színpadon São Paulóban, hogy közösen játsszák el a klasszikus koncertzáró Bury Me In Smoke-ot az 1995-ös NOLA albumról. A jeles esemény rajongói videófelvétele alább megtekinthető.

Andreas Kisser gitáros, Paulo XistoPinto Jr. basszer és Eloy Casagrande dobos is színpadra lépett a Downnal április 10-én, a São Paulo-i Carioca klubban, hogy közösen játsszák el a NOLA lemez záródalát, a Bury Me In Smoke-ot. Utóbbi a Down örök fináléja a bulikon, amelyben ha csak lehet, a jelen lévő turnétársak vagy haverok is a színpadra mennek velük, Budapesten, 2009-ben például a Voivod teljes legénysége játszotta Anselmóékkal a számot. Brazíliában a Sepultura hangszeresei mellett Kisser tizenöt éves fia, Yohan Kisser is a deszkákra keveredett New Orleans legnagyobbjaival.

A Down június 27-én Tokajban, a Hegyalja Fesztiválon is fellép.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#2 KoaX 2013-04-19 18:34
Ha nő a melled valami megoldás kell
Idézet
 
 
+1 #1 Pista bá 2013-04-18 16:35
Az a transzvesztita a dob mögött tényleg Jimmy Bower lenne?
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.