Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Call Me Snake: új dal a The 69 Eyestól

Új dallal jelentkezett a The 69 Eyes. A csapat ősszel Budapesten is ismét fellép a Ministry társaságában.

0726the69

Drive címmel tavasszal már bemutatott egy új dalt a The 69 Eyes. Ezt a Call Me Snake című darab követi most a sorban, amely már az év végére, 2023 elejére várható következő nagylemez előfutára, és alább meghallgatható.

A The 69 Eyes ősszel közös turnéra indul a Ministryvel. A páros novemberben érkezik Budapestre: a koncert 21-én lesz a Barba Negrában. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#3 ma 2022-07-19 12:50
Nem tudom, de én bírom a The 69 Eyes-t. Ezek is tök jó számok szerintem. Jöhet a lemez.
Idézet
 
 
#2 Equinox 2022-07-10 16:50
Nem éppen, a koraiak sokkal glamesebbek voltak, pár album óta meg gótikusabb, misztikusabb hangulatuk van. Amúgy meg van egy jó hangulata mindnek.
Idézet
 
 
#1 the raven 2022-07-10 10:31
Egy 69 dalt hallottál,az összeset hallottad.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.