Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Bejelentette közös stadionturnéját a Mötley Crüe, a Def Leppard és a Poison

A pletykák ezúttal nem hazudtak: jövő nyáron valóban közös amerikai stadionturnéra indul a Def Leppard, a Mötley Crüe és a Poison. A három zenekar a Joan Jett & The Blackhearts társaságában indul útnak.

1205dlmc

Bejelentette hetek óta rebesgetett közös turnéját a Def Leppard, a Mötley Crüe és a Poison. Az egyenként is a ’80-as évek legnagyobb rockzenei lemezeladói közé tartozó csapatok huszonkét stadionkoncertet adnak Észak-Amerikában jövő nyáron: a körút július 7-én, Miamiban startol, és szeptember 3-án fejeződik be a Los Angeles-i SoFi Stadiumban (amelyet egyébként csak júliusban adnak majd át).

A turné két társult headlinere hivatalosan a Def Leppard és a Mötley Crüe, akik a koncertek kedvéért ismét aktivizálták magukat 2015-ös búcsújuk után. A Poison hozzájuk közelítő műsoridőt kap majd a bulikon, a koncerteket pedig a Joan Jett & The Blackhearts nyitja majd.

 

Hozzászólások 

 
#3 nikfisz 2019-12-05 16:55
Eme felhozatalt inkább 1989-ben néztem volna meg.Az "aranykorukban". (A Metallica,Guns, Helloween,stb. mellett)
Idézet
 
 
#2 Goodbye 2019-12-05 14:02
Kár, hogy hozzánk sosem fognak jönni. Pedig jól esne a rengeteg hörgőmorgó mellé pár laza glam buli. Csak sajnos kevés embert érdekelne.
Idézet
 
 
#1 shmonsta 2019-12-05 12:37
Ez azért elég király turné lesz, az már előre borítékolható.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.