Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Az új anyag gyorsabb és fogósabb az előzőnél, de közben még komplexebb, még modernebb megszólalású”

Jövőre jelenik meg a norvég Gothminister új lemeze. Az albumról most meghallgatható az első előzetes dal.

0808gothminister

Pandemonium címmel adta ki legutóbbi lemezét tavaly ősszel a Gothminister. A norvég zenekar 2024 első felében rukkol elő a folytatással az AFM kiadónál. I Am The Devil címmel most meghallgatható az első szám a Pandemonium II: The Battle Of The Underworldsről. „Az új anyag gyorsabb és fogósabb az előző lemeznél, de közben még komplexebb, még modernebb megszólalású, kimunkáltabb énekdallamokkal és komoly kihívásokat jelentő megoldásokkal – mondja Bjørn Alexander Brem, a banda főnöke. – A danceflooros ritmusok és a mély megdörrenés mellett továbbra is ott vannak a kemény riffek, amik összekötik a két lemezt.”

További részletek remélhetőleg hamarosan.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.