Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Animal Tactix: új csapatban tér vissza Mark Mendoza

Új zenekarral tér vissza jövőre a színre Mark „The Animal” Mendoza. Az Animal Tactixtől máris meghallgatható egy karácsonyi dal.

1220mm

Animal Tactix a neve annak a bandának, amelyet Mark „The Animal” Mendoza, a Twisted Sister volt basszere hozott össze Jared Cannata gitárossal és az Adrenaline Mobból is ismert Jordan Cannata dobossal. Egyelőre nem tudni, pontosan miben utazik majd a csapat, de egy karácsonyi dalt máris közzétettek, és jövőre komolyabb aktivitásokat ígérnek. (Nem, Mark haj- és szakállviseletét mi sem értjük.)

 

Hozzászólások 

 
#1 Durvacell nyuszi 2018-12-20 20:18
Istenem, de szép, tiszta és természetes a hangszerek megszólalása! Ajándék a fülnek. Tőlem lehet akármilyen LEGO haja... :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.