Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A többségnek bejön a McDonald’s, így aztán néha meg kell adni nekik, amire vágynak”

Drop címmel mutatta be új dalát a P.O.D., akik jövőre friss albummal jelentkeznek. A szám vendége a Lamb Of God frontembere, Randy Blythe.

0922pod

A Mascot kiadónál adja ki Veritas című következő lemezét valamikor tavasszal a P.O.D. zenekar. A Drop című friss darab már ennek előhírnöke, benne vendégként Randy Blythe, a Lamb Of God énekese is felbukkan. Az új album hat évvel követi majd a sorban a legutóbbi, 2018-as Circlest. „Mindenképpen rockosabb lesz a lemez – mondta Sonny Sandoval énekes a The Jesea Lee Show podcastben. – A Circles kicsit inkább az alternatív oldal felé húzott, benne volt a stílusunk minden eleme, sok fűszerrel, ez az új viszont simán csak rockos. De nekem bejön. Összességében szerintem pont egy ilyen albumra van most szükségünk. Nem mindenkinek jön be a P.O.D. összes fűszere, stílusa meg a ránk jellemző érzelemgazdagság… Azt szoktam mondani, hogy én ugyan nem eszem a McDonald’sban, de nem véletlenül ők a világ első számú étteremlánca. Az emberek tudják, mit kapnak, mire számítsanak. Én ínyenc vagyok, szóval inkább valami spécibb burgert vagy egy steaket választok, de a többségnek bejön a McDonald’s, így aztán néha meg kell adni nekik, amire vágynak.”

További részletek remélhetőleg hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.