Shock!

december 05.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A miérteket feszegeti a Kill Devil Hill

0827kdhOktóber 28-án jelenik meg a Century Mediánál a Kill Devil Hill második lemeze, amely a Revolution Rise címet kapta. A Crown Of Thorns című dalt korábban már megismerhettük a bandától, akik most közzétették a második számot is Why címmel.

Az albumon Jeff Pilson, a Dokken klasszikus felállásának basszusgitárosa dolgozott producerként a banda mellett, a keverést pedig Jay Ruston (Anthrax, Steel Panther, Stone Sour) végezte. „Ez a lemez egyértelműen az egyik kedvencem a karrieremből”, mondja az albumról Rex Brown basszer. „Tökös, tele van nagyszerű dallamokkal, óriási riffelésekkel, és olyan alja van, hogy alaposan alád gyújt majd! Felülmúlta a legvadabb előzetes várakozásainkat is, és alig várjuk, hogy útra keljünk vele, ahol a barátok és a rajongók is megtapasztalhatják! Csatoljátok be a biztonsági öveiteket, pokoli útra készülünk!”

0906revriseA dallista az alábbi:

01. No Way Out
02. Crown Of Thorns
03. Leave It All Behind
04. Why
05. Wake Up The Dead
06. Long Way From Home
07. Where Angels Dare To Roam
08. Stained Glass Sadness
09. Endless Static
10. Stealing Days
11. Life Goes On

A Rex és Vinny Appice dobos mellett Mark Zavon gitárossal és Jason „Dewey" Bragg énekessel felálló csapat debütáló albuma tavaly jelent meg. A Kill Devil Hill október 29-étől koncertezik az anyag kapcsán, először még csak az Egyesült Államokban.

 

Hozzászólások 

 
#1 NOLA 2013-10-21 11:48
Jó ez!
Tiszta AIC :-)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.