Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A Kob az eddigi legsötétebb alkotásunk”

Június 16-án jelenik meg a Napalmnál az Arkona új nagylemeze. Az orosz folk metalosok öt év után térnek vissza a színre a Kobbal.

0413arkona

arkona_cÚj albummal jelentkezik az orosz Arkona. „A Kob az eddigi legsötétebb alkotásunk – mondják a nyár elején érkező lemezről. – Koncepcióját tekintve az album a mélybe való alászállás hat lépcsőfokáról szól, ahol egy-egy lépcsőfokot jelképeznek a dalok. Hívunk mindenkit: ismerje meg az ősi sötétség igazságát azáltal, hogy annak teljes megsemmisítésén keresztül fokozatosan belemerül az öngyilkos emberiség éjfekete valóságának világába."

A lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Izrechenie. Nachalo
02. Kob
03. Ydi
04. Ugasaya
05. Mor
06. Na zakate bagrovogo solntsa
07. Razryvaya plot' ot bezyskhodnosti bytiya
08. Izrechenie. Iskhod

A Kob című dal máris meghallgatható a lemezről.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.