Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„A Devilry Of Ecstasy egyszerre izgalmas utazás, illetve három és fél perces felvezetés”

Új dallal jelentkezett a Dynazty. A svéd melodikus metálbanda már nagyban dolgozik a következő albumon.

0811dynazty

2021-ben adott ki legutóbb nagylemezt a Dynazty Final Advent címmel. Nils Molin énekes, Love Magnusson gitáros, Mikael Lavér gitáros, Jonathan Olsson basszer és Georg Härnsten Egg dobos következő műve elvileg néhány hónapon belül megjelenik, és ugyan a részletek még nem ismertek, az első előzetes szerzemény máris meghallgatható róla. „Baromi lelkesek vagyunk, hogy végre új zenét mutathatunk nektek, és egyben elindíthatjuk a Dynazty történetének következő fejezetét – mondja a frontember. – A Devilry Of Ecstasy egyszerre izgalmas utazás, illetve három és fél perces felvezetés ahhoz, ami következik. Egyben pedig tanmeseként egy ősi igazságra emlékeztet: nem mind arany, ami fénylik.”

További részletek remélhetőleg hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.