Shock!

december 05.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Trivium, Jinjer és Ørdøg a Trackben

0427triviumJúnius 30-án újabb zenekar lép fel Budapesten, akik még sosem jártak nálunk: a Hammer Concerts szervezésében a Barba Negra Trackben koncertezik a Trivium.

A Matt Heafy vezette floridai Trivium a 2000-es évek egyik meghatározó metalcsapatának számít, akik komoly rajongótábort állítottak maguk mellé olyan lemezeikkel, mint a 2005-ös Ascendancy, a 2006-os The Crusade vagy a 2008-as Shogun. A zenekar ugyanakkor még sosem járt Magyarországon, így épp ideje volt, hogy valaki elhozza őket hozzánk: június 30-án végre hazai színpadon játszik a csapat, méghozzá a Barba Negra Trackben, a tavaly megjelent Silence In The Snow album turnéján.

Elővételben 6000 forint a beugró, aznap, a helyszínen pedig 7000 forintért lehet majd megnézni Mattéket. A Trivium előtt a nemrég fergeteges magyar bulit adott ukrán Jinjer és a hazai Ørdøg játszik. További részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.