Shock!

június 14.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Exhorder, Extermination Dismemberment és Magma Rise a Barba Negrában

Augusztus 12-én Budapesten koncertezik az Exhorder. A New Orleans-i groove/thrasherek első ízben jutnak el Magyarországra.

0509exhorder

Tavaly megjelent Defectum Omnium lemeze után sem tétlenkedik az amerikai thrashveterán Exhorder. A nyári turnékörben Budapest is helyet kapott, így augusztus 12-én a Barba Negrában lép fel a zenekar, az Extermination Dismemberment és a Magma Rise társaságában. Részletek itt.

Az Exhorder jelenlegi felállásában Kyle Thomas énekes/gitáros képviseli a klasszikus felállást, társai Jason Viebrooks basszer, Sasha Horn dobos, illetve Pat O'Brien gitáros. Utóbbi egy ideig csak az Egyesült Államokban játszhatott velük korábbi balhéi miatt, ám a tavaszi spanyol és portugál koncerteken már ő gitározott a csapatban, így okkal feltételezhető, hogy nyáron nálunk is vele lépnek majd színpadra.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.