Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Los Angelesben tisztelgett Taylor Hawkins előtt a rockszakma krémje

Los Angelesben is komoly sztársereglet emlékezett meg a Foo Fighters tavasszal elhunyt dobosáról, Taylor Hawkinsról. Szeptember elején már Londonban is tartottak egy gálakoncertet a zenész emlékére.

0929taylor

Brian May és Roger Taylor, Geddy Lee és Alex Lifeson, Geezer Butler, Lars Ulrich, Nancy Wilson, Nikki Sixx és Tommy Lee, Joe Elliott, Krist Novoselic, Matt Cameron és Kim Thayil, Sebastian Bach, Chad Smith, Josh Homme, Wolfgang Van Halen vagy Brad Wilk éppúgy részt vett a Los Angeles-i Taylor Hawkins-emlékkoncerten, mint a popvonalról Miley Cyrus, Pink, Alanis Morrissette és Ke$ha. A rendezvényt szeptember 27-én tartották a KIA Forum nevű arénában, és alább megtekinthető róla néhány videó.

 

Hozzászólások 

 
#1 queensryche999 2022-09-29 21:14
A Wolfgang fiú előtt az összes kalap megemel, Justin Hawkins-t pedig továbbra is szeretjük.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.