Shock!

március 09.
hétfő
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Három Cavalerával áll színpadra Mike Leon távozása után a Soulfly

Otthagyja a Soulfly sorait Mike Leon basszusgitáros. A zenekar egyelőre nem döntött a fix utód személyéről, ellenben nyáron ők is fellépnek a Rockmaratonon.

0410mikeleon

Közel egy évtized után elköszönt egymástól a Soulfly és Mike Leon basszer. A zenész 2015 őszén, Tony Campos utódjaként csatlakozott Max Cavalera zenekarához. „Hihetetlen tíz évet töltöttem a Soulfly-jal és a Cavalera Conspiracyvel, de most itt az idő továbblépni az új lehetőségek felé" – mondja Leon, aki zenészmenedzsmenttel és felszerelésvédelemmel is foglalkozik a zenélés mellett.

Egyelőre nem tudni, ki kerül majd fixen Mike helyére a Soulfly soraiban, de a banda legközelebbi, májusban esedékes fellépésén Max kisebbik fia, Igor Amadeus Cavalera (Cavalera, Go Ahead And Die, Healing Magic) ugrik majd be a helyére. Vagyis a csapat csaknem teljes egészében családi vállalkozásként fog színpadra állni, hiszen a dobok mögött is egy Cavalera ül Zyon személyében. Mike DeLeon szólógitáros személye változatlan.

A Soulfly még mindig a legutóbbi, 2022-es Totem lemez turnéit futja. A zenekar július elején a Rockmaratonon is fellép.

 

Hozzászólások 

 
#1 Windir 2025-04-10 06:06
Annyi elég is.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.