Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Februárban újra Budapesten a Black Stone Cherry

Februárban ismét Magyarországon koncertezik a Black Stone Cherry. A Bandsintown alkalmazás szerint Chris Robertsonék február 11-én lépnek fel nálunk ismét, a helyszín újból az A38 Hajó lesz.

0727bsc

Tavaly augusztusban szenzációs klubkoncertet adott Budapesten a Black Stone Cherry, és aki akkor a teltház miatt lemaradt róluk, vagy szimplán csak nem ment el, most pótolhatja a mulasztást: a zenekar február 11-én ismét Magyarországon játszik. A helyszín ismételten az A38 Hajó lesz, az apropót pedig ezúttal az idén megjelent új nagylemez, a Kentucky turnéja adja.

További részletek remélhetőleg hamarosan.

 

Hozzászólások 

 
+10 #2 bogar 2016-07-27 11:59
Ezt nem értem. Tavaly is teltházas volt. Nem lehetne rögtön a Barga Negrát megcélozni?

Egyébként örülök!
Idézet
 
 
+4 #1 Sanctus 2016-07-27 11:17
Erre várok a tavalyi koncert óta :) Kihagyhatatlan.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.