Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

A Beast In Black lesz a Powerwolf előzenekara a Trackben

From Hell With Love címmel jelent meg február 8-án a Beast In Black második albuma. A soraiban a wisdomos Molnár Mátét is ott tudó csapat nyáron ismét Magyarországon koncertezik a Powerwolf előzenekaraként.

1202beastinblack

A 2017-es Berserker lemez kedvező fogadtatása után év elején jelent meg a Beast In Black második albuma is, méghozzá ismét a Nuclear Blast gondozásában. A zenekar vezéregyénisége a Battle Beast korábbi gitárosa, Anton Kabanen, aki a Wisdomban került össze Molnár Mátéval – utóbbi szintén a csapat egyik oszlopa. „Ezt a lemezt szenvedéllyel, dühvel, szeretettel, elkötelezettséggel kovácsoltuk, de akár azt is megkockáztatom: mániákus megszállottsággal", mondja Anton.

A zenekar november végén Budapesten is fellépett a Nightwish vendégeként, most pedig ismét jönnek: ezúttal a Powerwolf nyitószámaként játszanak a fővárosban a Barba Negra Track színpadán, június 24-én. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.