Shock!

december 21.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Amnézia: 2000

Szolnokon a Denevér Tehetségkutatón Bakó "kollégáék" már előkelő díjazásban részesítették a budapesti zenekart, ha jól emlékszem közel 80 résztvevőből 8. lett az Amnézia. Engem azért ez nem jogosít fel arra, hogy hanyatt essek tőlük.

Fazonban kétségkívül ott vannak, előadásmódban viszont még nem találtam kiugróan érdekes produktumot. A zenekar valahol a rock'n'rollos húzóelemeket ötvözi a keményebb rockkal, kicsit "Akelás" effektusban, dalaikban jó nagy adag dallamos, líraibb töltettel.

Az Utópia stúdióban rögzített számok jól megszólalnak, minőségileg oda vannak téve. A három szám plusz intro egységes mértékben van jelen, talán a lassú, melankolikus "Alvó szépség" az, amely még a rádióbarát slágert is megüti. A másik két nóta refréncentrikusságban vált emlékezetessé, énektémájuk mindkét esetben el lett találva.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.