Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Új zenéken dolgozik a Toto

Új dalokat ír a Toto legénysége, akik hamarosan alapos turnéra is indulnak. Az apropót ezúttal a zenekar fennállásának négy évtizedes jubileuma szolgáltatja.

0104toto

Idén ünnepli megalakulásának negyvenedik évfordulóját a Toto, akik ennek alkalmából nemcsak egy kétéves turnéba csapnak majd bele, hanem friss dalokon is dolgoznak – minderről Steve Lukather gitáros/énekes számolt be a BackstageAxxessnek adott rövid interjújában, arról azonban egyelőre nem szól a fáma, hogy teljes nagylemezt vagy csak valamilyen speciális kiadványt tervez-e a zenekar. A turné mindenesetre júliusban startol majd, és egészen nyár végéig Európában lesznek, viszont egyelőre csak nyugat- és észak-európai állomásokról tudunk. Steve emellett Ringo Starr-ral is zenél mostanában, szintén friss szerzeményeket raknak össze.

A Toto legutóbbi nagylemeze tavalyelőtt jött ki XIV címmel, a csapat azon a nyáron Budapesten is fellépett.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.