Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ősztől újból közösen dolgozik a melodikus rockzene egyik nagy párosa

0615foreignerIsmét közösen dolgozik majd a klasszikus Foreigner két főarca, Mick Jones gitáros és Lou Gramm énekes. Tartós összeborulásról azonban zenekari keretek között jelenleg nincs szó: a két zenész kölcsönösen kisegíti egymást a következő szólólemezeken.

„Valamikor szeptemberben összejövünk Mickkel, hogy zenét írjunk”, mondta Gramm a 95.1 The Brew rádiónak. „Nagyon izgatott vagyok emiatt, és borzasztóan várom is egyben. Konkrétan egy szólóalbum pár dalánál segítek be neki, amit hamarosan kiad, és ő is kisegít engem néhány nótánál a jövő évben esedékes lemezemen.”

Jones és Gramm hosszú évek után tavaly nyáron állt közösen ismét színpadon, amikor New Yorkban beiktatták őket a dalszerzők dicsőségcsarnokába. A Foreigner ugyanakkor egyelőre továbbra is Kelly Hansen énekessel megy tovább.

 

Hozzászólások 

 
#1 ddrum 2014-07-08 16:32
INSIDE INFORMATION!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.