Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Nyáron újra Budapesten New Orleans egyik legnagyobb legendája

Július 3-án ismét Budapesten koncertezik az Eyehategod. A New Orleans-i sludge-színtér egyik alapzenekara a Dürer Kertben lép fel.

0127eyehategod

Az Eyehategod kis túlzással egyenlő a New Orleans-i sludge-színtérrel: az 1988 óta aktív csapat mocskos, konfrontatív és megalkuvást nem tűrő zenéjében súlyos, Black Sabbath-ihlette riffeket olvaszt össze a punkos agresszióval. Több évtizedes múlttal a hátuk mögött, a megszelídülés legkisebb jele nélkül ma is ugyanolyan brutálisak, mint egykor. Élő produkciójukból a magyar közönség is több alkalommal ízelítőt kapott már, legutóbb három évvel ezelőtt. Mike Williamsék most ismét Budapestre látogatnak: július 3-án a Dürer Kertben játszanak.

Részletek és jegyinformációk itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.