Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Noha a Carol Of The Bells karácsonyi dal, mindig is éreztem benne egyfajta sötétebb hangulatot”

Karácsonyi feldolgozással jelentkezett a Bad Wolves. A zenekar a Carol Of The Bellst ültette át a saját stílusába.

bad_wolves_k2022_01

November elején Budapesten is fellépett a Volbeat előtt a Bad Wolves, akik épp a tavalyi Dear Monsters albumot turnéztatják. A zenekar most egy karácsonyi örökzöld feldolgozását mutatta be. „Noha a Carol Of The Bells karácsonyi dal, mindig is éreztem benne egyfajta sötétebb hangulatot – mondja Doc Coyle gitáros. – Így amikor a kiadó felvetette, hogy rögzíthetnénk egy ilyen számot, ez volt az első és egyetlen választásunk.”

A tavalyi anyag korszakhatárt jelentett a csapatnál, hiszen Tommy Vext énekes személyes problémák miatt távozott a fedélzetről, és új ember állt a helyére Daniel „DL” Laskiewicz személyében. Ezt követően, idén tavasszal újabb tagcserére került sor: a kezdetek óta tag Chris Cain gitárost Max Karon váltotta. Érdekesség, hogy Karon annak idején alapítója volt a bandának John Boecklin dobossal, és dalszerzőként szerepelt is mindhárom lemezükön, csak éppen nem játszott velük állandó jelleggel.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.